x
yukari
 
Koşulsuz iade, değişim ve garanti

Koşulsuz İade Yönetimi

Satın aldığınız ürünü 30 gün içerisinde koşulsuz, şartsız kolayca iade edebilirsiniz. İade taleplerinizi web sitemizden kendiniz yapabilir ya da 444 4 715 numaralı telefondan müşteri hizmetleri ekibimizi arayarak gerçekleştirebilirsiniz. Kısa süre içinde değişim işlemi gerçekleştirelecektir. Kısa sürede sonuçlanan ürün iade işlemi ile eşzanlı olarak ürün bedeli iadesi işlemi de gerçekleştirilecektir. 


Garanti koşulları

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.


logo Büroma A.Ş. (c) 2012 Her hakkı saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz. Sitede yer alan görseller üretici firmalara aittir ve lisanslıdır. Her türlü soru, şikayet ve önerileriniz için 444 4 715 'den bize ulaşabilirsiniz.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.