x
yukari
Teslimat Bilgileri

Teslimat Süreleri ve Koşulları

İstanbul içi siparişleriniz :
Saat 09:00 - 16:00 arası tarafımıza ulaşan siparişleriniz ertesi iş günü sevk edilir. Ödeme seçeneği havale seçilen siparişlerin teslimat süreci , sipariş tarihinden değil, ödemenin tarafımıza ulaştığı tarihten itibaren başlar.

İstanbul dışı siparişleriniz :
Saat 09:00 - 12:00 arası tarafımıza ulaşan siparişleriniz aynı gün kargo ile adresinize gönderilir. Saat 12:00'den sonra ulaşan siparişleriniz ertesi gün kargo ile adresinize gönderilir. Ofisinizin İstanbul'a uzaklığına göre siparişleriniz 1-3 gün arası kapınızda ulaştırılır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri tarafınıza aktarılacaktır.

Stoksal sorunlar nedeniyle teslimat sürelerinde teslim edilemeyecek siparişler için bilgilendirilirsiniz.


Teslimat Ücretleri

İstanbul içi 30 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti alınmaz. 30 TL altındaki siparişlerde 5,99 TL + KDV kargo ücreti alınır. (Çatalca, Adalar, Silivri, Şile ilçeleri şehir dışı hatta dahildir.)
İstanbul dışı 250 TL ve üzeri siparişlerde kargo ücreti alınmaz. 250 TL altındaki siparişlere kargo ücreti yansıtılır.

Sipariş formunda çıkmamış olsa dahi; Fotokopi Kağıdı çeşitleri, ağır sıvı temizlik ürünleri, klasör grubu ürünlerinde, sipariş tutarına bakılmaksızın kargo ücreti yansıtılabilmektedir. Yansıyacak bedel müşteri ile paylaşılıp onayı ile bahsi geçen ürünler karşı ödemeli olarak gönderilecektir. Müşterinin onaylamaması ve rızası ile sipariş iptal edilecektir.


Teslimat Adresleri

Fatura adresiniz ile teslimat adresiniz farklı olabilir. Dilediğiniz kadar teslimat adresi girebilir, arzu ettiğiniz adrese teslimat yapılmasını sağlayabilirsiniz.

logo Büroma A.Ş. (c) 2012 Her hakkı saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz. Sitede yer alan görseller üretici firmalara aittir ve lisanslıdır. Her türlü soru, şikayet ve önerileriniz için 444 4 715 'den bize ulaşabilirsiniz.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.