x
yukari

01.100290 / Fotokopi kağıdı ithal ürün 80 gr/m2 (1 koli / 5 paket)

Fotokopi kağıtları
Fotokopi kağıdı ithal ürün 80 gr/m2 (1 koli / 5 paket)
Yorumları Oku (1) | Yorum Yaz
Ürün Fiyatı:49,00 TL + KDV İndirimli Fiyatı:46,55 TL + KDV Kazancınız:2,65 TL / %5 KDV Dahil:50,27 TL
 

Büroma hızlı, ekonomik ve kolay çözümler sunar.

Yazıcılarınızda, fotokopi makinelerinizde gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz Fotokopi kağıdı 80 gr olup, Bir kolide 5 paket, bir paketinde 500 adet kağıt vardır.

Fotokopi kağıtları ofislerin en çok ihtiyaç duydukları malzemelerden biridir. Hemen hemen her departmanda kullanılan fotokopi kağıtlarıyla yazıcıdan, faksdan yada fotokopi makinasından çıktı almanın yanında şirket içi yada kurumsal yazışmalar yaparken, toplantı dökümanları, beyannameler hazırlarken veya not tutmak, not yazmak için de kullandığımız bu kağıtların kaliteli olması gerekir ki sorun yaratmasın. 

Yazıcılarınızda, fotokopi makinelerinizde gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz Tecno Fotokopi kağıdı 80 gr olup, makinada sıkışma yada kıvrılma yapmaz. Bir kolide 5 paket, bir paketinde 500 adet kağıt vardır.

Fotokopi kağıdının gramajı 60 ila 176 g/m2 arasında bir ağırlıkta olmalıdır. Fakat 75 g/m2 den daha az olursa makinanızda kıvrılma yada sıkışma yapabilir. Kağıtların düzgünlüğü de yazdırma kalitesini etkiler. Kağıt aşırı düzgünse besleme ve yazdırma kalitesi gibi sorunlara sebep olabilir. Kağıt aşırı pürüzlüyse de, toner kağıtta doğru ısınmayabilir. Yazdırma kalitesinde en iyi sonuç için 150 ila 250 sheffield noktası arasında olmalıdır. Kağıdın içerdiği nem de yazdırma kalitesini etkiler. İyi performans alabilmek için kuru ve serin yerde saklaması, kağıdı kullanana kadar orjinal paketinden çıkarılmaması önerilir. Yüksek kaliteli fotokopi kağıtlarının çoğu %100 odun hamurundan yapılır. Bu kalitedeki kağıtlar daha az beslenme sorunu yaşar ve yazdırma kalitesi daha yüksektir. 

İade ve Değişim Koşulları
Satın aldığınız ürünü 30 gün içerisinde koşulsuz ve kolayca iade edebilirsiniz.

Teslimat Bilgileri
İstabul içi siparişiniz 1 iş günü içinde sevk edilir. İstanbul dışı siparişleriniz aynı gün kargoya verilir. Aksi durumda müşteri temsilcileriniz tarafından bilgilendirilirsiniz.

İstanbul içi siparişleriniz :
Saat 09:00 - 17:00 arası tarafımıza ulaşan siparişleriniz ertesi iş günü sevk edilir. Cumartesi çalışan ofislere cumartesi günleri sevkiyat yapılmaktadır. Ödeme seçeneği havale seçilen siparişlerin teslimat süreci , sipariş tarihinden değil, ödemenin tarafımıza ulaştığı tarihten itibaren başlar. 
İstanbul dışı siparişleriniz :
Saat 09:00 - 12:00 arası tarafımıza ulaşan siparişleriniz aynı gün kargo ile adresinize gönderilir. Sonraki siparişler ertesi gün kargoya verilir.
Benzer Ürünler
logo Büroma A.Ş. (c) 2012 Her hakkı saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz. Sitede yer alan görseller üretici firmalara aittir ve lisanslıdır. Her türlü soru, şikayet ve önerileriniz için 444 4 715 'den bize ulaşabilirsiniz.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.